Додому
Групи Відео Новини Фото Сайти Аудіо Оголошення Статті Блоги Чат Події Файли Форуми Опитування Магазин Ще
 
Умови

1  Прийняття умов и положеннь ФІРМА «ОПІКА»

Ваш доступ до ФІРМА «ОПІКА» та користування їм виключно підпадає під дані умови та положення. Вы не повинні використовувати веб-сайт у будь-яких протизаконних або заборонених цими умовами цілях. Використовування веб сайту припускає, що ви приймаєте умови, положення та попередження, які вміщені в цьому повідомленні. Якщо ви їх не приймаєте, Ви повинниі негайно припинити користування цим сайтом.

2  Інформація по кредитних картках

Сайт ФІРМА «ОПІКА» ніколи не вимагає у Вас информацію по Ваших кредитних картках або введення її на будь-яких його сторінках.

3  Рекомендації

Вміст сайту ФІРМА «ОПІКА» не затверджує ніяких рекомендацій і не повинен бути прийнятий до уваги при прийманні або при відмові від приймання будь-якого рішення.

4  Зміна використання

ФІРМА «ОПІКА» лишає за собою право :
4.1  змінювати або видаляти (тимчасово або на постійній основі) Веб-сайт або будь-яку його частину без попередження, та Ви підтверджуєте, що ФІРМА «ОПІКА» не буде підзвітним Вам у випадку здійснення подібних дій;
4.2  змінювати ці умови і після проведення подібних змін буде розцінене як прийняття цих змін.

5  Посилання на сайти третіх осіб

ФІРМА «ОПІКА» Веб-сайт може вміщувати посилання на сайти третіх осіб, які контролюються та підтримуються цими особами. Будь-яке посилання на такий сайт не є знаком схвалення або підтримки цього ресурсу, та Ви погоджуєтесь і приймаєте той факт, що ми не відповідаємо за зміст будь-якого з подібних сайтів .

6  Копірайт

6.1  Усі копірайти, торгові марки та інші права на інтелектуальну власність на Веб-сайті та його зміст (включати без обмежень дизайн веб-сайту, текст, графіку та будь-яке програмне забезпечення того або початковий код, пов'язані з веб-сайтом) належатьФІРМА «ОПІКА», ліцензовані ним або будь-як використовуються ним згідно із законом. Використовуючи веб-сайт, Ви погоджуєтесь, що будете використовувати його зміст лише в особистих, некомерційних цілях. Ніякий вміст не може бути довантаженим, скопійованим, переданим, використаним, збереженим, проданим або поширеним без попередньої письмовой згоди власника авторськіх прав на цей зміст. Це виключає завантаження, копіювання або друк сторінок сайту в цілях лише особистого некомерційного використання вдома.

7  Відмова від відповідальності та її обмеження

7.1  Цей Веб-сайт подається, ЯКИМ Є без виявлення будь-якої підтримки, схвалення або гарантій в явному або неявному вигляді, включаючи неявні гарантії вдоволення будь-яким якостям, відповідності конкретним цілям, непорушення авторських прав, сумісності, безпеки та точності.

7.2  Наскільки дозволяє закон, ФІРМА «ОПІКА» не буде нести відповідальності за будь-яку непряму послідовну втрату або знищення будь-чого, що є наслідком користування веб-сайтом (включаючи беззаперечно втрату бізнесу, можливостей, даних, прибутку).

7.3  ФІРМА «ОПІКА» не надає ніяких гарантій у тому, що функціонування Веб-сайту буде безвідмовним и безпомилковим, що дефекти будуть обов'язково відкоректовані та що сам Веб-сайт або сервер, на якому він знаходиться, не будуть утримувати вірусів або інших небезпечних або руйнівних нюансів.

7.4  Ніщо з цих Умов і Положень не повинно бути розцінене як те, що прагне виключити або обмежити відповідальність ФІРМА «ОПІКА» у чиїйсь смерті або отриманні каліцтва як результата недбальства сайта ФІРМА «ОПІКА» або його співробітників або агентів.

8  Компенсація

Ви погоджуєтеся компенсувати та огороджувати ФІРМА «ОПІКА» та його співробітників від будь-якої відповідальності, виплат адвокатських гонорарів, шкоди, втрат, розходів та інших витрат, пов'язаних з будь-якими вимогами або діями, що були направлені проти ФІРМА «ОПІКА», що є результатом порушення Вами цих Умов та Положень або інших зобов'язань, що виникають в результаті користування Вами цього Веб-сайту.

9  Скасування

Якщо будь-яке з цих Умов та Положень буде визнано невірним, протизаконним або нездійсненним з будь-якої причини судом або будь-яким іншим правовим інститутом, тоді такі Умови або Положення повинні бути скасовані, а ті, що залишилися повинні бути збережені у повному обсязі та залишатися обов'язковими та здійсненими.

10  Законне урегулювання

Справжні Умови та Положення повинні бути регульовані та обгрунтовані відповідно до закону, і тим самим Ви підкорюєтеся судовій виключній юрисдикції.

Для отримання подальшої информації, будь ласка, зверніться до нас,