Додому
Групи Відео Новини Фото Сайти Аудіо Оголошення Статті Блоги Чат Події Файли Форуми Опитування Магазин Ще
 
Конфіденційність
Ця політика конфеденційності визначає, яким чином ФІРМА «ОПІКА» Збирає,використовує, зберігає та розкриває отриману від користувачів інформацію (далі "Користувач") сайту http://educabinet.info/ (далі "Сайт"). Ця політика конфеденційності сайту підходить до усіх продуктів та послуг, наданих сайтом ФІРМА «ОПІКА».

Інформація про персональну ідентифікацію

Ми можемо збирати від Користувачів інформацію щодо персональної ідентифікації різними засобами, наприклад, коли Користувач відвідує сайт, реєструється на сайті, підписується на розсилку, чинить інші дії, користується сервісами, функціями, ресурсами, які ми пропонуємо на Сайті. У Користувачів при необхідності можуть бути запитані ім'я, електронна адреса, поштова адреса. Користувачі, тим не менш, можуть відвідувати наш Сайт анонімно. Ми будемо збирати у Користувачів інформацію про персональні ідентифікації тільки, якщо вони добровільно нададуть нам таку інформацію. Користувачі завжди можуть відмовитися від надання інформації про персональну ідентифікацію, хоча, в деяких випадках, це може заборонити їм користуватися якимись ресурсами Сайту.

Інформація про неперсональну ідентифікацію

Ми можемо збирати інформацію щодо неперсональної ідентифікації про Користувачів, коли б вони не користувалися нашим Сайтом. Інформація про неперсональну ідентифікацію може включати назву браузера, тип комп'ютера і технічну інформацію про спосіб з'єднання Користувача з нашим Сайтом, таку як операційна система, використовувані провайдери Інтернет та інша подібна інформація.

Куки веб-браузеру

Наш Сайт використовує cookies (тимчасові файли) для зручності Користувача. Браузер Користувача зберігає куки на жорсткий диск для запису і відстеження інформації про нього. Користувач може налаштувати браузер не приймати куки або сповіщати кожного разу, коли Сайт відправляє куки. При цьому, однак, треба зауважити, що якісь із сервісів Сайту, можуть стати недоступними.

Як ми використовуємо зібрану інформацію

ФІРМА «ОПІКА» може збирати та використовувати персональну інформацію Користувачів для наступних цілей:
  • - Щоб персоналізувати активність Користувачів
    Ми можемо використовувати загальну інформацію, щоб з'ясувати, як наші Користувачі в цілому використовують ресурси та користуються послугами, запропонованими на нашому Сайті.
  • - Щоб періодично посилати електронні повідомлення
    Ми можемо використовувати електронні адреси з тим, щоб відповідати на вимоги, питання та/або інші запити Користувачів. Якщо Користувач вирішить підписатися на розсилку, вiн можe отримувати e-mail повідомлення з новинами, оновленнями, інформацією та відповіднi продукти чи послуги і так далі. Для того, щоб Користувач зміг коли-небудь відписатися від розсилки в кінці наших повідомлень завжди буде вказана детальна інформація про те, як це зробити. Користувач також зможе повідомити нам про це через Сайт.
Як ми захищаємо Вашу інформацію

Ми застосовуємо відому практику збору, зберігання й обробки даних, а також засоби безпеки від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття або знищення Вашої персональної інформації, імені користувача, пароля, інформації про транзакції і вмісту, збереженого на нашому Сайті.

Розкриття Вашої персональної інформації

Ми не продаємо, не обмінюємося та не надаємо у використання Інформацію про персональну ідентифікацію наших Користувачів третім особам. Ми можемо розкривати узагальнену демографічну інформацію, не пов'язану з конкретною персональною інформацією кого-небудь, нашим партнерам, довіреним особам і рекламодавцям в цілях, зазначених раніше.

Зміни в політиці конфіденційності

ФІРМА «ОПІКА» у праві оновлювати політику конфіденційності в будь-який час. Якщо ми це робимо, то дата останньої ревізії буде відображена в кінці цієї сторінки. Ми радимо Користувачам частіше перевіряти цю сторінку на предмет змін, щоб бути в курсі того, як ми намагаємося краще захистити персональну інформацію, зібрану нами. Ви визнаєте і підтверджуєте свій обов'язок періодично перевіряти політику конфіденційності і бути в курсі змін.

Ваше прийняття цих умов

Користуючись цим Сайтом, Ви висловлюєте своє прийняття цієї політики і умов про надання послуг. Якщо Ви не згодні з цією політикою, будь ласка, не користуйтеся нашим Сайтом. Ваше подальше користування Сайтом, наступне за публікацією змін у цій політиці, буде розцінюватися як прийняття цих змін.

Зв'язок з нами

Якщо у Вас є запитання щодо цієї Політики Конфіденційності, встановлених на Сайті порядках або про Ваш досвід роботи з Сайтом, будь ласка, пишіть нам.
Політика Конфіденційності створена за допомогою сайту Створити Політику Конфіденційності