Додому
Групи Відео Новини Фото Сайти Аудіо Оголошення Статті Блоги Чат Події Файли Форуми Опитування Магазин Ще
 
Часті питання

Як завантажити основне фото?

Зайдіть до Акаунту й натисніть на Аватар. Ви можете призначити будь-який з Аватарів своїм основним фото або завантажити фото з локального комп'ютера. Якщо встановлений модуль Фото, то на сторінці "Перегляд фото" Ви можете встановити одне з фото своїм основним Аватаром.

Як відредагувати обліковий запис?

Зайдіть до Акаунту й натисніть Редагувати обліковий запис. Ви зможете змінити такі деталі свого облікового запису, як Заголовок, Опис, Стать тощо.

Як надіслати особисте повідомлення користувачу?

Є два способи відправки особистих повідомлень користувачам 1) Натисніть іконку Пошта в Меню Користувача й виберіть Створити. У полі Одержувач впишіть нік того користувача, якому призначене Ваше повідомлення. Якщо цей нік існує, то він буде Вам запропонований, поки Ви набираєте перші літери ніка. Це допоможе Вам перевірити, що такий нік дійсно існує. 2) На сторінці облікового запису користувача натисніть Надіслати Лист.

Як переглянути надіслані мною повідомлення?

Натисніть іконку Пошта в Меню Користувача й потім - Вихідні. Ви потрапите в папку вихідних повідомлень, де також містяться відіслані Вами привітання. Ви можете вибрати відображення тільки повідомлень або тільки привітань, відзначаючи відповідний пункт галочкою. Наприклад, якщо прибрати галочку з Повідомлень, то буде відображено все, крім них, і навпаки.

Я ненавмисно видалив(а) не те повідомлення, чи можна його повернути?

Натисніть іконку Пошта в Меню Користувача й потім - Кошик. Тут зберігаються всі видалені Вами повідомлення й привітання. Виберіть, що хочете відновити, і натисніть Відновити. Зазначені повідомлення і/або привітання знову опиняться в папці Вхідні.

Чи зберігаються мої повідомлення доти, поки я їх не видалю?

Для очищення місця на жорсткому диску сервера, старі повідомлення можуть періодично видалятися в автоматичному режимі.

Як працює підписка?

Коли Ви підписуєтеся на іншого користувача, його/її профіль відображатиметься на Вашій сторінці підписки. Те ж саме станеться, якщо підписатися на дії інших користувачів, наприклад повідомлення в Блогах.

Якийсь користувач постійно мене переслідує, що мені робити?

Ви можете Проігнорувати чи Заблокувати такого користувача. Якщо проблема повторюється, зв'яжіться з адміністратором сайту.

Чому мій акаунт був видалений?

Ми суворо стежимо за тим, щоб усі пункти наших "Умов надання послуг" дотримувалися всіма користувачами. Ваш аккаунт швидше за все був видалений за порушення яких-небудь пунктів Умов. Якщо Ви вважаєте, що Ваш акаунт був видалений без видимих причин, просимо Вас зв'язатися з адміністратором сайту.

Чому статус мого профілю На модерації?

Адміністратор включив обов'язкову модерацію профілів перед фактичною реєстрацією на сайті.

Чому я не можу потрапити до свого акаунту?

Швидше за все, Ви неправильно ввели пароль або була активована клавіша CAPS LOCK (Усі Прописні), коли Ви набирали пароль. Ще раз наберіть пароль, відключивши прописні літери повторним натисканням клавіші CAPS LOCK. Якщо це не спрацює, Ви можете запросити новий пароль, який буде надіслано на електронну адресу, введену Вами при реєстрації.